Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Rynek filmowy Baza Producentów Audiowizualnych

Baza Producentów Audiowizualnych pozwala wyszukiwać firmy oraz producentów indywidualnych - imię i nazwisko należy wpisywać w cudzysłowie. Do Państwa dyspozycji jest też spis alfabetyczny firm.

Informacje

Nie ma Państwa firmy producenckiej w Bazie Producentów Audiowizualnych? Prosimy przysłać promocyjne materiały informacyjne i wizualne na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zgłaszanie firm i korzystanie z całej zawartości zbioru jest bezpłatne.

BPA jest największym w Polsce zbiorem kontaktowym i opisowym polskich firm zajmujących się produkcją filmową, telewizyjną, reklamową i audiowizualną (filmy internetowe, gry) lub współpracujących przy ww. produkcjach.

Ze względu na wielkość bazy serwis Audiowizualni.pl zwraca się z prośbą do wszystkich producentów o współpracę przy aktualizacjach informacji, uzupełnieniach dotyczących logotypów, zdjęć, zdobytych nagród, osiągnięć producentów. W szczególności prosimy o przysyłanie informacji dotyczących zmian adresowych Państwa firm.

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!