Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot

Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot

Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. +48 508 145 295   
strona: www.mastershot.com.pl

Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot jest studium artystycznym kształcącym reżyserów, montażystów, operatorów i animatorów. Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot istnieje od 1996 roku i tworzy prężne młode środowisko filmowe. Etiudy filmowe zrealizowane w szkole zdobywają nagrody na wielu festiwalach  krajowych i międzynarodowych.

Szkoła chętnie włącza się do różnych projektów filmowych i od kilku lat współpracuje we Wrocławiu z Akademią Sztuk Pięknych, Wyższą Szkołą Teatralną oraz Centrum Technologii Audiowizualnych.

Szkoła jest członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych. Współpracuje również z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

Najważniejsze zrealizowane produkcje:

- Kręć Wrocław 2015 - druga nagroda  w  konkursie  za film "Uwertura  artystów" w reż. Tomasza Musiała i Doroty Schleiss. 
- XXII Ann Arbor Polish Film Festival –“DOLATA AWARD“, nagroda za najlepszy debiut za film „Dawno temu na Śląsku” w reż. Tomasza Protokowicza.
- XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych w Izmirze -  statuetka „Złotego kota” dla najlepszego zagranicznego, krótkometrażowego filmu fabularnego za film Tomasza Protokowicza "Dawno temu na Śląsku".

© KIPA 2016

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!