Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA One Production

One Production

One ProductionOne Production
ul. Belwederska 44a/1
00-594 Warszawa
tel. kom. +48 512 032 895
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
strona: www.oneproduction.pl 

 

ONE Production to niezależne studio filmowe powstałe w 2012 roku z siedzibą w Warszawie oraz w Bangkoku. Firma działa na rynku międzynarodowym produkując filmy krótkometrażowe, dokumentalne, reklamowe oraz wideoklipy. Specjalizacją studia są projekty serwisowe, które realizuje na terenie Polski oraz Azji Południowo-Wschodniej. Studio dotychczas zrealizowalo projekty między innymi dla takich klientow jak Samsung, Volkswagen, O2, Nivea, Kaufland, Reckitt Benckiser, COTY, Oriflame, T-Mobile, CD Projekt S.A., Universal, Sony. ONE Production posiada również stałych partnerów w Tajlandii oraz Niemczech. 

Zespół ONE Production tworzą ludzie, którzy swoje doświadczenie produkcyjne zdobywali pracując wiele lat w największych studiach filmowych w Polsce i za granicą. Założycielem firmy i producentem jest Jan Dybek-Perski, współwłaścicielem i szefem produkcji  - Wojciech Szwagrzyk. W 2014 roku do studia jako producent dołączyła Olga Pakina.

oprac. KIPA 2017

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!