Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA M8 Production House

M8 Production House

M8M8 Production House Sp. z o.o.
Triton Park Apartments
ul. Grójecka 194/51B
02-390 Warszawa
tel. kom. +48 724 55 66 18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.m8house.com

M8 Production House Sp. z o.o. to firma producencka zajmująca się produkcją filmów, animacji 2D/3D oraz contentu VR. Dom producencki specjalizuje się w tworzeniu krótkich form audiowizualnych, tworzył m.in. reklamy dla marek Nestle, Onet.pl, Play, Android czy Gerber.

Katalog usług świadczonych przez M8 Production House podzielono na trzy działy usług: filmy, animacje 2D/3D i Content VR.

W produkcji filmowej M8 może zrealizować filmy na potrzeby telewizji, Internetu, kin i nośników multimedialnych, takie jak spoty reklamowe, filmy korporacyjne, reportaże, wideorecenzje. Świadczy także usługi preprodukcji i postprodukcji (m.in. montażu, korekcji koloru czy renderingu). M8 Production House zajmuje się także tworzeniem animacji 2D, 2,5D oraz 3D. Korzysta przy tym z różnych technik produkcji - flat design, compositing, rotoscoping, animatics, texturing, rigging, camera tracking. Pozwalają one m.in. na realizację filmów animowanych, reklam, aplikacji mobilnych czy wizualizacji architektonicznych.

M8 Production House Sp. z o.o. tworzy również wysokojakościowe filmy sferyczne (360°), a także animacje 3D na potrzeby gogli do wirtualnej rzeczywistości (HMD VR) oraz na potrzeby Facebooka i YouTube w wersji 360°.

M8 Production House powstało w listopadzie 2014 roku.

© WI, Audiowizualni.pl 2017

M8 Production House o swojej firmie

M8 Production House Sp. z o.o. jest domem produkcyjnym łączącym płaszczyznę artyzmu z podejściem biznesowym nakierowanym na realny zwrot z inwestycji dla obsługiwanego klienta. Działamy międzynarodowo łącząc Polskę z Dubajem, Londynem, USA, Niemcami oraz Indiami.

Czytaj więcej: M8 Production House o swojej firmie

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!