Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Patronaty Creative Poland

Creative Poland

Creative Poland to projekt, którego celem jest tworzenie platformy wspomagającej rozwijanie polskiego sektora kreatywnego. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a jego partnerami instytucjonalnymi są Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych "SocLab", Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Innowatorium, magazyn PURPOSE, Creative Communication Cluster, projekt „Made in Śląsk”, Dzielnica Żoliborz m. st. Warszawy, stowarzyszenie Kreatywne Podlasie, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), portal exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN, Concordia Design. Serwis Audiowizualni.pl przyjął patronat nad projektem Creative Poland.

***

Co w dzisiejszych czasach oznacza bycie kreatywnym? Czy twórcze podejście i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań może faktycznie zmienić świat? Tworzyć razem czy osobno i jak znaleźć sposób, by twórczość stała się opłacalna? Oto niektóre z dylematów przed jakimi stoją osoby kreatywne. To właśnie do nich skierowany jest  projekt Creative Poland.

Uczestnikom projektu proponujemy bezpłatne usługi szkoleniowe, doradztwo oraz coaching. Dyżury doradców odbywają się w Warszawie, Białymstoku i Łodzi. Ponadto można skorzystać z platformy e-learningowej. Autorami kursów są eksperci zajmujący się prowadzeniem usług dla firm kreatywnych, dlatego przygotowany materiał dotyczy problemów, z którymi artyści i twórcy sektora kreatywnego spotykają się na co dzień.

Creative Poland to również szeroka promocja uczestników na imprezach branżowych i targach w kraju i zagranicą. Projekt zakłada też stworzenie Katalogu polskiego przemysłu kreatywnego on-line, który będzie dystrybuowany do osób zainteresowanych i do potencjalnych odbiorców.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność, poznać innych twórców sektora kreatywnego i współtworzyć wspólna markę Creative Poland – zgłoś swoje uczestnictwo! Partnerem projektu może być każda osoba, firma oraz instytucja wspierająca ludzi, którzy w swojej pracy wyznaczają trendy i tworzą nową jakość. 

Więcej o projekcie i zasadach uczestnictwa: www.creativepoland.eu

Kontakt dla prasy:

Edyta Ganc, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (22) 443 07 53
Dagmara Białek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (22) 297 01 45

Biuro projektu:

ul. Śniadeckich 1/15
00-654 Warszawa
tel. (22) 297 01 45

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!