Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Szkolenia KIPA

Stały nabór na Lunch Prawny

Wśród wielu wydarzeń odbywających się w ramach cyklu szkoleń i warsztatów „KIPA Sprawna Produkcja”, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza do przesyłania zgłoszeń na Lunch Prawny. Nabór ma charakter ciągły i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych otrzymaniem profesjonalnej porady prawnej.

Lunch Prawny to indywidualne konsultacje z prawnikiem prowadzone w formie krótkich 25-minutowych spotkań (speed dating) pozwalających na wyjaśnienie problemów i konkretnych wątpliwości związanych z bieżącą działalnością producentów. Konsultacje prowadzi mec. Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Czytaj więcej: Stały nabór na Lunch Prawny

Cykl warsztatów Sprawna Produkcja 2017

Szanowni Państwo,
jest nam miło poinformować, że ruszamy z cyklem warsztatów Sprawna Produkcja 2017. Kontynuujemy tym samym działania szkoleniowe przygotowywane z myślą o zawodowcach pracujących w branży filmowo - telewizyjnej.  W tym roku w ramach Sprawnej Produkcji 2017 planujemy 8 spotkań, m.in. jednodniowe szkolenia, konferencję/seminarium oraz praktyczne ćwiczenia warsztatowe dotyczące umów i aspektów biznesowych w produkcji audiowizualnej, prowadzone w kameralnych grupach do 12 osób.
I właśnie od ćwiczeń warsztatowych zaczynamy tegoroczny cykl. Serdecznie zapraszamy na warsztaty MINI-MEET: „Recoupment plan w produkcji filmowej – najczęstsze modele podziału przychodów i zysków. Ćwiczenia”

Czytaj więcej: Cykl warsztatów Sprawna Produkcja 2017

Mini-Meet Workshops - przyjmowane są zgłoszenia

Ogłaszamy nabór na pierwsze w 2017 roku warsztaty w ramach Sprawnej Produkcji 2017 – Mini-Meet: praktyczne ćwiczenia na umowie, prowadzone przez mec. Krzysztofa Czyżewskiego i Alicję Grawon-Jaksik. Warsztaty odbędą się w dniu 28 kwietnia (piątek) godz. 10:00 – 14:00 w siedzibie KIPA przy ul. Chełmskiej 21 bud. 28c.

Czytaj więcej: Mini-Meet Workshops - przyjmowane są zgłoszenia

Podkategorie

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!