Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Dystrybucja filmu Internet Serwisy VOD TVN Player VOD

Legalne serwisy VOD

TVN Player VOD

TVN PlayerTVN Player jest platformą Wideo na żądanie (VOD), dzięki której użytkownicy mają dostęp do biblioteki seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji TVN oraz w kanałach tematycznych. Serwis daje możliwość przedpremierowego oglądania wybranych produkcji antenowych. Pełne odcinki programów i seriali można znaleźć również na stronach internetowych z domeną tvn.pl, na przykład prostowserce.tvn.pl czy topmodel.tvn.pl.

Usługa jest również dostępna na smartfony i tablety (android), iPhone'y (iOs), dla użytkowników telewizji n oraz w systemie connected TV (na telewizorach Samsung Smart TV seria D). Usługa ma być też udostępniona na telewizorach Samsung Smart TV seria C, Samsung BADA, iPady (iOs), connected TV (Panasonic, Sharp, LG, Philips) oraz na konsole PS3 i x-box. Szczegóły na stronie: http://tvnplayer.pl/aplikacje/

W ofercie TVN Player znajdują się przede wszystkim seriale ("Przepis na życie", "Na Wspólnej", "W-11 Wydział Śledczy", "Kasia i Tomek", "Hela w opałach" itp.), filmy animowane dla dzieci ("Casper", "Królik Bugs", "Bajki Dickensa"), programy telewizyjne (np. "Pogromczyni długów", "Tori i Dean", "Operacja tuning", "Kropka nad i", "Fakty") ale także filmy dokumentalne i fabularne (np. "Kochaj i tańcz", "Beats of Freedom - Zew wolności", "Zdrada Churchilla", "Tylko mnie kochaj", "Genrał. Zamach na Gibraltarze") - ta oferta jest jednak mocno ograniczona.

Serwis VOD TVN Player pozwala na oglądanie filmów w technologii smooth streaming automatycznie dopasowującej jakość transmisji obrazu wideo do jakości łącza i komputera odbiorcy końcowego (czyli w zależności od warunków sieciowych pomiędzy serwerem, a klientem usługi).

Aby wypożyczyć film w tym serwisie użytkownicy muszą mieć IP komputera rozpoznawalne jako polskie, a więc w praktyce oznacza to, że korzystanie z serwisu musi się odbywać na tereni naszego kraju. Filmy można odtwarzać na komputerach zaopatrzonych w system Windows XP, Vista, Windows 7 oraz Mac OS 10.X oraz przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych Internet Explorer 7.0 lub wyższej, Mozilla Firefox 3.0 lub wyższej, Apple Safari 4.0. lub wyższej oraz Google Chrome.

Produkcje z biblioteki TVN Player zabezpieczane są systemem DRM (Digital Rights Management). Dostęp do wszystkich materiałów zgromadzonych w serwisie jest bezpłatny i nie wymaga logowania.

Kontakt:

Dystrybucja:
TVN SA
ul. Wiertnicza 166 
02-952 Warszawa
tel. +48 (22) 856 67 77, fax: +48 (22) 856 67 92
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział relacji z inwestorami
TVN S.A.
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (22) 856 66 14

Biuro Prasowe:
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
tel. (22) 856 65 00, (22) 856 60 60, fax. (22) 859 6594

Rzecznik prasowy:
tel. (22) 453 67 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TVN Player
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro obsługi klienta
Czynne: pon.-pt. w godz. 9-23, sob.-niedz. w godz. 11-23
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (22) 444 77 79
Dział sprzedaży online:
tel. (22) 453 56 48, (22) 453 37 27

www.tvnplayer.pl

© Audiowizualni.pl 2012

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!