Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Dystrybucja filmu Internet Serwisy VOD Cyfra+ VOD

Legalne serwisy VOD

Cyfra+ VOD

Cyfra+VODOferta Wideo na żądanie platformy cyfrowej Canal+ ma dwa przejawy Cyfra+VOD, skierowana do użytkowników telewizji cyfrowej oraz Cyfra+Online, skierowana do użytkowników komputerów. Serwis oferuje bogatą bibliotekę najnowszych produkcji kinowych i serialowych nieemitowanych dotychczas na antenie żadnej płatnej telewizji oraz klasykę kina. Katalog filmów serwisu jest kompletowany w oparciu o współpracę z szerokim gronem dystrybutorów, od wielkich studiów filmowych, jak Paramount Pictures, The Walt Disney Company Limited, Sony Pictures po wytwórnie niezależne.

Serwis Cyfra+Online składa się z trzech elementów – HBO GO, MOOD oraz Cyfra+Online (telewizja internetowa):

  • - HBO GO  - serwis Wideo na żądanie kanału HBO
  • - MOOD (Music Only On Demand) – korzystanie z tego serwisu muzycznego w Internecie możliwe jest po założeniu konta w Cyfra+Online. Serwis ma wyszukiwarkę utworów, umożliwia samodzielne przygotowanie play listy. Użytkownicy co miesiąc otrzymują dostęp do 1000 utworów muzycznych z możliwością ich wielokrotnego odtworzenia. W internetowej wersji działa opcja Karaoke, zawierająca zbiór polskich i zagranicznych szlagierów oraz opcja gotowych zestawów muzycznych przygotowywanych przez recenzentów muzycznych, m.in.. Marka Sierockiego czy Piotra Metza. MOOD zintegrowany jest z portalem społeczni ościowym Facebook. Serwis MOOD jest również dostępny dla użytkowników Cyfra+VOD z poziomu dekodera PVR HD.
  • - Cyfra+Online  - telewizja internetowej, w której można oglądać na kanały należące do Canal+ Cyfrowego w czasie rzeczywistym, live.

Serwis Cyfra+VOD jest dostępny dla abonentów Canal+ Cyfrowego posiadających dekoder PVR HD. W tej ofercie również znajduje się biblioteka HBO GO, ale także Canal+ Na Życzenie (bezpłatny dla abonentów) z dostępem do biblioteki filmów i programów emitowanych na antenie Canal+. Do biblioteki trafiają wybrane filmy i programy, których premiera miała miejsce dzień wcześniej na antenie. Aby skorzystać z usługi wystarczy użyć pilota dekodera.

W bibliotece Cyfra+ znajduje się wiele polskich produkcji (m.in. „Śluby panieńskie” Filipa Bajona, „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali) oraz zachodnie przeboje (np. „Samotny mężczyzna”, „Duże dzieci”, „To znowu ty”, „Piąty wymiar”, „Co nas kręci, co nas podnieca”). Zamówienia poszczególnych pozycji można dokonać przez Internetowe Centrum Abonentów, Centrum Telefoniczne Abonentów Cyfry+ bądź za pomocą SMS-a.

Cyfra+ to platforma cyfrowa o najbogatszej ofercie programowej w Polsce. Daje wybór ponad 100 kanałów RTV oraz dostęp do kilkuset stacji FTA. Wśród usług dodatkowych są m.in. standard HDTV (14 kanałów HD), PVR, Cyfra+VOD, HBO On Demand, Canal+ nadawany w 16/9, Canal+ Film i Canal+ Sport w HD, wybór wersji filmu z lektorem lub napisami, rozbudowany przewodnik po programach (EPG), oferta dla dorosłych RelaXXX, Music Choice (42 tematyczne kanały audio), INFO+ oraz Cyfra+GRY. Operatorem platformy jest Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o.

Kontakt:

Kontakt dla dziennikarzy:
Cyfra+

Dział Public Relations
tel. (22) 32 82 858
recepcja: tel. (22) 32 82 701
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Strona operatora Canal+ Cyfrowy: www.cyfraplus.pl
Strona Cyfra+VOD: www.cyfraplus.pl/vod.html
Strona Cyfra+Online: www.cyfraplus.pl/cyfraonline.html  

© Audiowizualni.pl 2012

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!