Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Grand Award za najlepszy film korporacyjny przyznany Polakom

Aktualności

Grand Award za najlepszy film korporacyjny przyznany Polakom

„The World of Silence” to tytuł filmu korporacyjnego przygotowanego przez Meme Studio na potrzeby kampanii rekrutacyjnej Demant Technology Center - producenta oprogramowania do aparatów słuchowych. Film pokonał kilkuset konkurentów z 49 krajów, zdobywając nie tylko Złoto dla najlepszego filmu skierowanego do pracowników/kandydatów do pracy, ale także Grand Award dla najlepszego filmu korporacyjnego na świecie.

Za kreację i reżyserię odpowiedzialny był duet Frydrych/Zdanowski.

„Dziękujemy przede wszystkim za zaufanie i kreatywną współpracę Pani Agnieszce Piela, która była producentem filmu po stronie klienta” - mówi Aurelia Frydrych-Zdanowska. „Był to dla nas od samego początku wyjątkowy projekt, który pozwolił na bardzo kreacyjne podejście do dźwięku i obrazu. Ważna była dla nas praca z najlepszymi kreatywnymi partnerami - operatorem Mikołajem Sygudą i kompozytorem oraz designerem dźwięku Tomaszem Toczkowskim —  dodaje Paweł Zdanowski.

Demant Technology Center jest laureatem Great Place To Work 2017. Firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 osób.

Duet reżyserski Frydrych/Zdanowski podpisał 8 maja 2017 r. kontrakt na wyłączność z Papaya Films.  Pracują w tej chwili kolejnym filmem dla tego samego klienta.

World Media Festival to jeden z najważniejszych festiwali w branży medialnej, skupiający się na komunikacji korporacyjnej i public relations. Zwycięzców wybierało niezależne jury, złożone ze specjalistów z całego świata. Nagrody zostały wręczone 10 maja roku na uroczystej gali w Hamburgu.

Link do filmu: vimeo.com/180911740

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!