Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Katalog KIPA - nowe narzędzie promocji producentów

Aktualności

Katalog KIPA - nowe narzędzie promocji producentów

Katalog KIPA - okładkaJest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce najnowszą publikację Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych – katalog prezentujący firmy członkowskie zrzeszone w Izbie. Bardzo się cieszymy, że po kilku latach możemy zaprezentować katalog w nowej odsłonie, który dostarczy Państwu kilka dodatkowych i praktycznych informacji o naszych członkach oraz istotne informacje na temat bieżącej działalności Izby i realizowanych przez nią inicjatyw.

Katalog zawiera w szczególności:

* opis ponad 140 podmiotów: aktywnych zawodowo producentów filmowych, dokumentalnych, reklamowych, animacji, a także szkół filmowych i Regionalnych Fundusze Filmowych;
* dane teleadresowe do bezpośredniego kontaktu;
* profile działalności i specjalizację w branży, w tym świadczone usługi, zainteresowania współpracą przy koprodukcjach międzynarodowych, zasoby kadrowe i sprzętowe;
* najważniejsze zrealizowane tytuły w ostatnich latach oraz listy współpracujących twórców.

Katalog został wydany w formie elektronicznej dla ułatwienia przeglądania i szerszej dystrybucji. Jest on opracowany w wersji polskiej i angielskiej, by był przydatny także na festiwalach międzynarodowych i w kontaktach z partnerami zagranicznymi. Będziemy go prezentować i dystrybuować na wszystkich imprezach czy podczas wyjazdów zagranicznych, które odbywamy, a także w ramach współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej czy innymi partnerami zajmującymi się promocją sektora filmowego w Europie i na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z tą publikacją, która mamy nadzieję będzie skutecznym i przydatnym narzędziem pomagającym w nawiązywaniu współpracy.

Pobierz Katalog KIPA: PDF

Czytaj online: Katalog KIPA

Warszawa, marzec 2017 r.

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!