Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Doc Lab ogłasza nabór na market koprodukcyjny projektów dokumentalnych

Aktualności

Doc Lab ogłasza nabór na market koprodukcyjny projektów dokumentalnych

Doc Lab Poland Co-production Market odbywający się podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego to jedyne w Polsce spotkania koprodukcyjne dla producentów filmów dokumentalnych, poszukujących partnerów polskich i zagranicznych. Organizowane od 2015 r. targi są częścią programu DOC LAB POLAND i KFF Industry, składającego się także z warsztatów, konsultacji i pitchingów polskich projektów dokumentalnych (DOCS TO START i DOCS TO GO!).

Spotkania odbędą się 31 maja 2017 r. w Krakowie. Weźmie w nich  udział około 20 producentów zagranicznych (Niemcy, Holandia, Francja, Rosja, Wielka Brytania, Dania, Czechy, Finlandia, Szwajcaria i in.) poszukujących w Polsce partnerów do koprodukcji oraz ok. 20 polskich firm z projektami o międzynarodowym potencjale. Dodatkowymi gośćmi będą przedstawiciele festiwali, funduszy filmowych i telewizji oraz agenci sprzedaży.

DOC LAB do udziału w Co-production Market zaprasza szczególnie producentów poszukujących partnerów w Niemczech – w związku z FOCUS ON GERMANY na KFF, część marketu zostanie poświęcona polsko-niemieckim spotkaniom koprodukcyjnym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują akredytację Industry, umożliwiającą uczestnictwo w programie branżowym KFF Industry, a w szczególności w pitchingach DOCS TO START i DOCS TO GO! (1 i 2 czerwca 2017 r.) w charakterze obserwatora .

DOC LAB czeka na zgłoszenia od producentów z projektami projektów dokumentalnych, średnio – i pełnometrażowych. Przy rozpatrywaniu zgłoszeń oceniana będzie: wartość artystyczna i potencjał międzynarodowy projektu oraz doświadczenie producenta.

Zakwalifikowane projekty znajdą się w katalogu DOC LAB POLAND 2017, dostępnym dla gości branżowych KFF oraz na stronie internetowej Festiwalu.

Formularz doclab.pl/pl/na-market/ należy przesłać wraz z załącznikami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 kwietnia 2017 r.

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!