Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nabór producentów do Producers Network Cannes 2017

Aktualności

Nabór producentów do Producers Network Cannes 2017

PISF ogłasza nabór producentów do Producers Network podczas Marche Du Film 2017 w Cannes.

14. edycja Producers Network, cyklu branżowych spotkań w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, odbędzie się w dniach 18 - 24 maja. W wydarzeniu, którego partnerem jest PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej, rokrocznie uczestniczy ok. 500 przedstawicieli branży filmowej z całego świata. Udział w tej imprezie to doskonała okazja, aby poznać potencjalnych partnerów do koprodukcji, dystrybucji czy promowania swojego filmu.
Polski Instytut Sztuki Filmowej ma możliwość zgłoszenia 5 producentów, którzy wezmą udział w dedykowanych wydarzeniach w ramach Producers Network każdego dnia,  a także zostaną zaprezentowani podczas Breakfast Meeting 24 maja (środa), który będzie specjalnym focusem na Polskę.

Producenci, którzy mają w swoim dorobku produkcję pełnometrażowego filmu (dotyczy każdego gatunku filmowego) z regularną dystrybucją kinową w ostatnich 3 latach (pozycja w napisach jako producent z imienia i nazwiska - nie wystarczy nazwa firmy) mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 marca br.
W zgłoszeniu prosimy o dołączenie:
- krótkiej biografii
- filmografii z podaniem ewentualnej dystrybucji w kinach
- zdjęcia
- danych kontaktowych

Więcej informacj na: http://www.marchedufilm.com/en/producers-network/home

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!